HD-TC Lazer Boru ve Profil Kesim Makinesi
HD-TC Lazer Boru ve Profil Kesim Makinesi

HD-TC Lazer Boru ve Profil Kesim Makinesi

Boru ve profil kesimi için Fiber Lazer Kesim Makinesi kullanılır. Lazer boru kesimi, yüksek kaliteli borular (maksimum Çap 220 mm) ve profil kesimine önem veren işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır. Durma HD-TC Lazer ve Boru Profil Kesim Makinesi ile 3 kW’a kadar lazer kesim gücü kullanılarak 0,8 mm’den 10 mm’ye kadar kalınlıktaki boru ve profil malzemeleri kesilir. Tam otomatik Yükleme ve Boşaltma, operatör için daha az çaba gerektirir ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Hareketli eksenler bakım gerektirmeyen, dinamik ve yüksek performanslı AC servo motorlarla çalışır. Ayrıca lazer kesim sırasında oluşan tozu, toz toplama filtresine vakumlamak için bir emiş sistemi kullanılır.

Bu makine, farklı işlemleri otomatik olarak gerçekleştirmeyi gerektiren iş alanları için en uygunudur. HD-TC Lazer ve Boru Profil Kesim Makinesi ile delme, kesme gibi işlemler kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Otomotiv, mobilya, raf sistemleri, makine imalatı, inşaat, tarım makineleri ve çelik konstrüksiyon gibi birçok sektör HD-TC Lazerleri kullanabilir. Tüp ve profillerin kullanımı birçok iş alanında yaygındır. Bunlar; enerji nakil hatları, telekomünikasyon ve tarım makineleridir. Ayrıca çelik konstrüksiyon, otomotiv, mobilya ve makine imalatında da tüp ve profiller kullanılır.

HD-TC Lazer ve Boru Profil Kesim Makinesi’nin Avantajları Nelerdir?

HD-TC, farklı işlemleri otomatik olarak gerçekleştirmeyi gerektiren iş alanları için en uygunudur. HD-TC Lazer ve Boru Profil Kesim Makinesi ile delme, kesme gibi işlemler kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Otomotiv, mobilya, raf sistemleri, makine imalatı, inşaat, tarım makineleri ve çelik konstrüksiyon gibi birçok sektör HD-TC Lazerleri kullanabilir. Bu makine ile farklı geometrik şekillerin kesilmesi gibi işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir. Uygulamaların çoğu bu tür süreçlerde yüksek hassasiyet seviyelerini hedeflemektedir. Tüp profil kesiminde lazer teknolojisinin uygulanmasının estetik ve esnek tasarımlar için bir fırsat yaratacağı açıktır. Ayrıca HD-TC Lazerler sac kesimin yanı sıra üretimde de yüksek hız sunar.

  1. Kullanıcı Dostu
    Durma HD-TC Lazer ve Boru Profil Kesim Makinesi, özellikle kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Otomatik çalışma süreci ise zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca bu makine, ergonomik tasarımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.
  2. Enerji Tasarrufu
    Durma HD-TC Lazer ve Boru Profil Kesim Makinesi, enerji tasarrufu yapacak şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş teknolojisi ve tasarımı, yer ve enerjiden tasarruf etmek için idealdir. Durmazlar olarak verimli ve kullanımı kolay bir makineye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. HD-TC Lazer, hızlı, ergonomik ve kullanımı kolay bir makinedir. Bu makine ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa sizin için doğru seçimdir. Gelişmiş Durmazlar teknolojisi, makinenizin düşük çalışma maliyetlerine sahip olmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Makineniz hem elektrik faturalarından hem de zamandan ve insan gücünden tasarruf etmenizi sağlayacaktır.
  3. Güvenilir
    Son Durmazlar teknolojisi ile üretilen bu makine, kesin sonuçlar sağlamak için üretilmiştir. Durma HD-TC Lazer ve Boru Profil Kesim Makinesi, dayanıklı, güvenilir ve uzun ömürlü bir makinedir. Kusursuz teknolojisi, her seferinde güvenilir sonuçlar sağlayacaktır.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar