PL Plazma Kesim Makinesi
PL Plazma Kesim Makinesi

PL Plazma Kesim Makinesi

PL Serisi Plazma Kesim Makinesi yüksek mukavemetli çerçeve yapısına sahiptir. PL Plazma Kesim Makinesi, ağır imalat gerektiren endüstriler için özel olarak tasarlandı Kesim tablaları ve hareket eksenleri bağımsızdır. Bu durum, ağır malzemelerin taşınmasına izin verir. PL-C serisinde olduğu gibi X, Y ve Z eksenlerinde hassas kaydırma donanımı ile yüksek konumlandırma toleransı ve yüksek ivme değerlerinde kullanılabilir. Eksenlerdeki helisel kremayer dişlileri ile sessiz çalışır. Ayrıca yüksek tork aktarım değerlerine ulaşabilir. PL Plazma Kesim Makinesi, kullanıcı dostu bir makinedir ve uzun ömürlüdür.

PL Plazma Kesim Makinesi, hassas ayar mekanizmaları sağlar. Bu durum mükemmel bir kurulum sunar. Açılı kesim, matkaplı delme istasyonu, çoklu oksijen kesme kafaları, boru-profil kesme ve isteğe bağlı özelliklerin kombinasyonları mümkündür. Durmazlar olarak müşterilerimizin çeşitli ihtiyaç ve isteklerine uyum sağlamak için sürekli olarak çalışıyoruz.

PL Plazma Kesim Makinesi’nin Avantajları Nelerdir?

PL tipi plazma tezgahlarda mekanik hareket kısmı ve kesim tablası birbirinden ayrıdır. Hareket parçası olan kremayer dişlisi zemine sabitlenmiş H profili üzerine monte edilir. Kesim tablası ayrı olduğundan hareket mekanizması tabla üzerine sac yükleme işlemlerinden etkilenmez. PL tipi makinelerde kesim tablaları 120 mm demir sac kalınlığına tekabül eden 1450 kg/m^2 ağırlığı taşıyabilir. PL-C tipi kesim tezgahlarında bu değer 950 kg/m^2 olarak belirlenmiştir.

PL Plazma Kesim Makinesi Teknolojisi

Durma PL Plazma Kesim Makinesi;

  • Güçlü,
  • Kusursuz,
  • Verimli,
  • Hızlı

Olarak tanımlanır.

Durma PL Plazma Kesim Makinesi yüksek yinelenebilirliğe sahiptir. Ardışık çoklu kesimler için uygundur. Ayrıca her seferinde hassas kesim işlemi sunar. Bunun yanı sıra uzun ömürlü, güçlü ve dayanıklı bir makinedir. Durma PL Plazma Kesim Makinesi, enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Bu makine size zaman, para ve insan gücü kazandırır.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar