Eğitim

Durmazlar Makina olarak, sorunsuz çalışan makineler için eğitimin birinci basamak olduğunu iyi biliyor ve çalışmalarımıza bu yönde ağırlık veriyoruz.

Durma Akademi programı ile personel eğitimlerimiz sürekli güncel tutulmaktadır. Gelişmeleri sürekli takip eden tecrübeli eğitim uzmanlarımız tüm Durmazlar SSH personeline programlı teknik eğitimler vermektedir.

Kurulum ve devreye alma servisleri sonrasında operatör ve bakım eğitimleri tarafımızca makine başında uygulamalı olarak verilmektedir. Eğitime katılan her operatöre, gerekli başarı şartlarını sağladığı taktirde Durmazlar Eğitim Sertifikası verilerek yetkinlikleri kayıt altına alınmaktadır.

Personel yada versiyon değişikliği gibi nedenlerden dolayı gelişen eğitim ihtiyacı durumunda bu eğitimler saha servisleri ile tekrar sağlanmaktadır.

Durma Satış Sonrası Hizmetler ekibi olarak amacımız; yeni geliştirilmiş makinelerımız piyasaya servis edilmeden önce gerekli eğitimlerini tamamlamış ve sizlerden gelen her türlü talebe müdahale ederek makinanın işte kalma süresini en üst seviyede olmasını sağlamaktır.