Esnek Anahtar Teslim Çözümler

Durmazlar Makina, DURMA markasıyla ürettiği ve geliştirmekte olduğu tüm projelerde Endüstri 4.0 platformunu uygulama esasına dayalı inovatif çalışmalar yapmaktadır. Bu kapsamda verimlilik, kalite, sistem entegrasyonu, otomasyon çalışmalarıyla yürüttüğü projelerde sektörü yukarı taşıyacak başarılı işlere imza atmaktadır.

Geliştirdiği lazer teknolojileriyle kesim alanında, CNC büküm merkezleriyle büküm alanında ilkleri yaratan Durmazlar, akıllı fabrikaları hedef alarak bu sistemlerin entegrasyonuyla oluşturacağı otomasyon sistemleriyle operatör müdahalesiz, müşteri üretim planına yönelik, uzaktan erişime olanak sağlayan, bulut yönetimiyle takip edilebilen, otomasyon ve otonomasyon kriterlerini karşılayan, veri güvenliğinin ön planda olduğu projeleri hayata geçirmeye başlamıştır.

Amacı müşteri üretim planına uygun proses adımlarını otomatik gerçekleştirebilecek, ham malzeme halinden nihai ürün haline kadar tüm adımların, üretim, transport, anlık proses takibi, hata ve arıza yönetimi sağlayacak üretim hatları oluşturarak Akıllı Fabrikalar hedefinin sektöründe ilk uygulayıcı firması olacaktır.

Otomatik Büküm Üretim Hatları ve yüksek hassasiyete sahip Fiber Lazer Kesim Hatları; enerji sektöründe kullanılan rüzgâr tribünlerinin taşıyıcı gövdeleri, stadyum, büyük iş merkezleri gibi binaların aydınlatma ve taşıyıcı direkleri, özel silindirik yapıda boru ve tank vb. ürünlerin imalatı için geliştirilmiş kombine çalışma istasyonlarıdır.

Yüksek kapasiteye sahip, arka dayama ve ön besleme sistemlerinde donatılmış olan üretim hızını arttıracak tandem (eş zamanlı çalışan) CNC kontrollü abkant presler, yüksek büküm hassasiyetine sahip silindir büküm makineleri, servo sistemlerle geliştirilmiş verimlilik ve hassasiyet sunan punch makineleri Durmazlar Makina’nın müşteriye özel teknolojik çözümleri arasında yer almaktadır.

Durmazlar müşterinin ihtiyacı olan doğru teknolojiye sahip makine ve sistemleri hayata geçirmeye devam edecektir.