HD-FL Lazer Kesim Makinesi
HD-FL Lazer Kesim Makinesi

HD-FL Lazer Kesim Makinesi

Durma HD-FL Lazer Kesim Makinesi kesim makineleri hızlı makinelerdir. HD-FL Lazer Kesim Makinesi, hızlı kesimler yapabilme özellikleriyle öne çıkar. Ayrıca kalite, performans ve etkinlik garanti edilir. Eksen hareketleri, çok yüksek ivme ve hareket hızı değerlerine ulaşabilen son teknoloji lineer motorlar ile yapılır. Lineer motorlar ile çok yüksek hızlanma (Maks. 35 m/s2), çevik hareket hızı (Senkron 280 m/dk.) ve dünya standartlarında pozisyonlama toleransı (±0.03mm) değerleri elde edilir.

HD-FL Lazer Kesim Makinesi’nin Avantajları Nelerdir?

  1. Kullanıcı dostu

HD-FL Lazer Kesim Makinesi kullanıcı dostu olacak şekilde özel olarak tasarlandı. Otomatik çalışma süreci, zaman tasarrufuna yardımcı olur. Ayrıca ergonomik tasarımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

  1. Enerji tasarrufu

HD-FL Lazer Kesim Makinesi, enerji tasarrufu yapacak şekilde tasarlandı. Gelişmiş teknolojisi ve tasarımı, yer ve enerji tasarrufu için idealdir. Durmazlar olarak verimli ve kullanımı kolay bir lazer kesim makinesine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Hızlı, ergonomik ve kullanımı kolay bir makine arıyorsanız bu makine tam size göre. Gelişmiş Durmazlar teknolojisi, makinenizin düşük giderlere sahip olmasını sağlamak için özel olarak tasarlandı. Makineniz hem elektrik faturalarından hem de zamandan ve insan gücünden tasarruf etmenizi sağlar.

  1. Hızlı

Üretimde zamanın ne kadar önemli olduğunu ve zamandan tasarruf etmenin daha fazla gelir anlamına geldiğini biliyoruz. Durmazlar HD-FL Lazer Kesim Makinesi üretim sürecinizde zamandan tasarruf etmeniz için tasarladık. Gelişmiş Durmazlar teknolojisi, daha hızlı ve daha güvenilir sonuçlar sunar. HD-FL Lazer Kesim Makinesi, hızlı ve verimli olacak şekilde geliştirildi. Eksen hareketleri son teknoloji ürünü servo yüksek hız ve ivmelere ulaşabilen lineer motorlarla gerçekleşir.

  1. Güvenilir

En son Durmazlar teknolojisi ürünleri, kusursuz sonuçlar verecek şekilde üretilmiştir. HD-FL Lazer Kesim Makinesi dayanıklı, güvenilir bir makinedir. Makinede kullanılan sürtünmesiz lineer motorların tamamı su soğutmalıdır. Sıcaklık kontrolleri, kesme kafasından ve lazer güç kaynağından bağımsız bir soğutucu tarafından yürütülür. Bu sayede makinenin lineer motorları yıllarca sorunsuz bir şekilde çalışır.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar