HD-F Lazer Kesim Makinesi
HD-F Lazer Kesim Makinesi

HD-F Lazer Kesim Makinesi

Durma HD-F Lazer Kesim Makinesi daha hızlı kesim teknolojisi ile ön plana çıkar. Enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Üstün Fiber Lazer Kesim teknolojisi sayesinde, kullanımı kolay ürünler ve düşük bakım maliyetleri sayesinde de daha kolay üretim süreçleri sağlar. Durmazlar olarak kalite, performans ve verimlilik sağlayarak işinize değer katıyoruz. Servo motor tahrikli kremayer dişli mekanizma ile HD-F Lazer Kesim Makinesi, yüksek ivmeye ulaşabilir. Durma HD-F Lazer Kesim Makinesi, rijit ve modüler gövde yapısı, mükemmel filtrasyon sistemi, kompakt tasarımı, verimli ve kullanıcı dostu yapısı ile rakipsizdir.

HD-F Lazer Kesim Makinesi’nin Avantajları Nelerdir?

  1. Verimli

HD-F Lazer Kesim Makinesi, güçlendirilmiş, zemine yakın, son teknoloji gövde tasarımına ve özel alaşımlı köprü tasarımına sahiptir. Kısa sürede hız kazanmak için tasarlanmıştır ve yüksek kesme hızına sahiptir. Durma makinelerde boşluksuz redüktörler kullanır. Bu sistem, ±0,05 mm lazer konumlandırma ve yinelenebilirlik değeri sağlar. Mükemmel doğruluk ve sabitlik bu şekilde elde edilir.

  1. Hareket kabiliyeti yüksek

HD-F Lazer Kesim Makinesi, farklı ihtiyaçlarınız için yanınızda olacak hareket kabiliyeti yüksek bir makinedir. Çok çeşitli uygulamalar için optimize edilmiş seçilebilir bir konfigürasyona sahiptir. Düz veya açılı kesme seçenekli versiyonları, çeşitli ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamak için uyarlandı. Durma, kendi bünyesinde geliştirdiği NC/PLC/HMI yazılım programları ile esnek ve müşteri odaklı çözümler üretebilir. Sağlayıcınıza ihtiyaçlarınızı belirtin ve satın almadan önce araştırın.

  1. Kullanıcı dostu

HD-F Lazer Kesim Makinesi, esnek ve operatör dostu bir Durma HMI ara yüz programına sahiptir. Ayrıca bu makineler Durma Cloud programı ile anlık makine izleme, verimli hesaplamalar ve arıza öncesi önleyici bakım sağlar. Optimum makine kontrolü için geliştirilmiştir. Kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır ve zamandan, enerjiden ve insan gücünden tasarruf etmenizi sağlar.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar