Fabrika Gezisi

Makine üretimiyle ilgili her aşamayı mühendislerimizle birlikte gezip deneyimleyebileceğiz programlarımıza sizleri davet ediyoruz.

Ali Durmaz tarafından kurulan DURMAZLAR, 65 yıllık geçmişiyle yüksek performans sac işleme makineleri üreticisi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Durma Markası ile dünyanın dört yanında ve farklı endüstrilerde süreçlere verimlilik kazandıran 150.000 metrekare kapalı alanda 3 modern tesisiyle üretim yapan, Ar- Ge merkezinde teknolojik, yenilikçi, sağlam ve hızlı tasarımlar geliştiren; “Bugün, yarın, daima” sloganıyla dünyanın en büyük sac işleme makineleri üreticilerinden biri olan Durmazlar Makina kapılarını Meslek Lisesi,Teknik Lise ve Üniversite öğrencilerine açıyor.

Fabrika Gezisi Kayıt Formu

  Fabrika gezilerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Yoğun talep nedeniyle programlarımız hızlı dolmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Adınız

  Soyadınız

  E-posta adresiniz

  Telefon

  Okul Adı

  Resmi Başvuru Dilekçesi

  Dökümanlarınızı JPG, PNG, Docx, PDF formatlarında yükleyebilirsiniz.

  Aşağıdaki Alandan Tarih Seçiniz

  İş güvenliği kurallarını

  okudum kabul ediyorum.

  Fabrika gezisi aydınlatma

  metnini okudum.

  Seans

  Ziyaretçi Sayısı

  KATILIM KOŞULLARI

  – Grup rezervasyonu yapabilirsiniz.
  – Fabrika ziyareti için;
  – 13-18 yaş arası Meslek Lisesi, Teknik Lise öğrencileri ya da 18 yaş üstü Üniversite öğrencilerinin öğrenim gördükleri okuldan resmi başvuru yapmaları gerekmektedir.
  – Bu geziler, öğretmenler ya da öğretim görevlileri nezaretinde olması koşulu ile fabrikamıza ziyaret amaçlı olarak kabul edilmektedir.
  – Katılımcı sayısı en fazla 20 kişi olabilir.

  FABRİKA GEZİSİ İŞ GÜVENLİĞİ VE GÜVENLİK KURALLARI

  – Fabrika gezilerine 13-18 yaş arası Lise öğrencileri öğretmenleri ile ve 18 yaş üstü Üniversite öğrencileri de en az 1 öğretim görevlisi eşliğinde olması koşulu ile gezilere kabul edilmektedir.

  – Bilgi güvenliği politikamız nedeniyle fabrika içinde çekim yapılması yasaktır. Yanınızda bulunan kamera ve fotoğraf makinasını girişte güvenliğe teslim ediniz.

  -Cep telefonlarını fotoğraf çekimi amaçlı kullanmayınız.

  – Fabrika içerisine delici/kesici ve benzeri aletlerle girilmez. Yanınızda bulunan bu tür malzemeleri giriş öncesi emniyete alınmak üzere güvenliğe bildirerek teslim ediniz.

  – Gezi Sorumlunuz tarafından size sağlanacak kişisel koruyucu malzemelerin belirtilen noktalarda ve uygun şekilde kullanılması zorunludur.

  – Bina içinde yer alan yaya yollarından yürümeniz gerekmektedir.

  – Güvenliğiniz açısından makina, ekipman ve benzeri aparatlara dokunulması kesinlikle yasaktır.

  – Fabrika gezisi esnasında gruptan uzaklaşmamaya özen gösteriniz.

  – Size verilecek olan güvenlik amaçlı yaka kartını ziyaret süresince kıyafetiniz üzerinde görünecek şekilde asılı olarak taşıyınız. Çanta içinde veya elde taşımayınız.

  – Ziyaretiniz süresince gezi sorumlunuzdan ayrılmayınız. Gezi sorumlunuzdan bağımsız bir şekilde, refakatsiz olarak fabrika içinde gezilmesi yasaktır.

  – Acil durumlarda Gezi Sorumlunuz ile birlikte kalınız, sizi en yakın noktadan güvenli bir şekilde bina dışına çıkaracaktır.

  – Fabrika gezisi esnasında elde edeceğiniz DURMAZLAR’a ait gizli ve özel bilgileri her ne sebeple olursa olsun hiç kimseye ifşa etmeyeceğinizi kabul etmiş bulunmaktasınız. Aksi durumun tespiti halinde DURMAZLAR her türlü tazminat hakkını saklı tutar.

  – Fabrika gezisi kurallarına tam olarak uymanız beklenmektedir. Grubu temsilen başvuru yapan kişinin, bu kuralları tüm katılımcılar ile paylaştığı kabul edilmektedir. Kurallara uygun hareket edilmediği durumda DURMAZLAR, grubun geziye katılımını iptal edebilir.

  GEZİ GÜNLERİ VE SAATLERİ

  Perşembe : 10:00 – 11:00 ve 14:45 –15:45

  – Gezi saatinden en geç 30 dk önce güvenlikten giriş yapılması gerekmektedir.

  – Hafta sonları ve resmi tatillerde gezi yapılmamaktadır.

  – Kabul edilen ziyaret talepleriniz üretim koşulları ve diğer nedenlerle DURMAZLAR tarafından iptal edilebilir veya size farklı bir tarih önerilebilir. Olası bir durumda size bilgi verilecektir.

  – Üretim şartlarına bağlı olarak gezi güzergahı değişiklik gösterebilir.