VS Açı Ayarlı Giyotin Makas
VS Açı Ayarlı Giyotin Makas

VS Açı Ayarlı Giyotin Makas

Çeşitli metal sacları kesmek için kullanılır. Giyotin makaslar çok farklı özelliklere ve farklı kesme kapasitelerine sahiptir. Bu makas ile farklı kalınlıktaki metal sac levhaları kesilebilir. İhtiyaçlarınıza uygun bir giyotin makası bulmak çok önemlidir.

Yüksek teknolojili VS Açı Ayarlı Giyotin Makas, 0° 30’-2° arasında hızlı ve yüksek hassasiyette (± 0.05 kesim hassasiyeti) kesimler yapılmasına olanak sağlar. Farklı alan ve sektörlerde kullanıma uygun olan VS Serisi Makasların kullanımı basittir. VS Serisi Makaslar; parmak koruması, boğaz derinliği, ayarlanabilir açılı köşe kesimi, (CNC) bıçak aralığı ayarı, özel konveyör sistemi ve ışık perdesi parmak koruması gibi son teknoloji özellikleri ile işletmenize değer katar. Yüksek etkiye sahip maksimum iş güvenliği ile geliştirilen DURMA VS makaslar, hassas kesimleri ile fark yaratır.

VS Açı Ayarlı Giyotin Makas’ın Avantajları Nelerdir?

VS Serisi Değişken El Korumalı CNC Makaslar hassas kesimler için tasarlandı (± 0.05 kesim hassasiyeti). Gelişmiş Durmazlar teknolojisi, 0° 30’- 2° hassas eğim ayarına sahip VS değişken eğimli makasların hızlı ve etkili bir şekilde kesmesini sağlar. Durma VS Giyotin Makasların kullanımı kolaydır.

VS Açı Ayarlı Giyotin Makas her kesim işi için uygundur. Bu makas ile tüm kesim parametrelerini girerek hassas ve kusursuz kesime sahip olabilirsiniz. VS makasları, dar veya geniş, sac metal levha kesme işlemi için esnek kullanım sağlar. Son derece etkili ve güvenli olacak şekilde geliştirilmiş VS makasları işinize değer katar. İşiniz hassas kesim işlemi gerektiriyorsa VS makaslar uzun seneler boyunca yanınızda olur.

Durma VS Serisi CNC değişken eğimli makas, bugün piyasada bulunan en gelişmiş üretim makaslarından biridir. 6’dan 25 mm’ye kadar kesme kapasitesi ile son derece gelişmiş bu makineler, modern bir kesme makinesinde elde etmeyi umabileceğiniz en fazla esnekliği sağlar.

Durmazlar VS Giyotin Makasların sunduğu faydalar aşağıdaki gibidir:

  1. Daha iyi ve daha hızlı kesimler sağlar.
  2. Otomatik bıçak boşluk ayarı bulunur.
  3. Güçlü ve dayanıklı gövde yapısı vardır.
  4. Yüksek hassasiyet sağlar.
  5. Üretimde yinelenebilirlik sağlar.
  6. Düşük servis maliyeti sunar.

VS Giyotin Makas Teknolojisi

Durmazlar teknolojisi, otomatik boşluk ayarı ile hassas ve kaliteli kesimlere imkân verecek şekilde tasarlandı. Ayrıca doğru hassasiyet ve minimum bükülme toleransı elde etmek için kesme açısını azalttık. Dünya standartlarında yüksek teknolojik ürünler ile geliştirilmiş VS Serisi Makaslar size kesin çözümler sunar.

VS Serisi Makaslar, kusursuz bir kesim için etkin bir tasarıma ve güçlü bir gövdeye sahiptir. Dayanıklı sertleştirilmiş ve taşlanmış bıçakları bulunur. Bu makaslar, ekonomik ve mükemmel kesim performansının birleşimini temsil eder. Bıçak açıklığı ve kesme açısı CNC kontrolü tarafından otomatik olarak ayarlanır. CNC dokunmatik ekranlı kontrol ünitesi kullanıcı dostudur. Ayrıca daha rahat kullanım için otomatik yukarı kaldırılabilen arka dayamaları bulunur.

VS Serisi, standart ve opsiyonel donanım seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak işletmenize değer katar. Yüksek teknoloji özellikleri, yüksek etki, yüksek hassasiyet, yüksek performans kriterleri ile VS Serisi kullanıcı dostudur.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşacak ve işin sunduğu tüm zorlukların üstesinden geleceksiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda olacağız. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun bilincindeyiz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verecektir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar