Fiber Lazer Sistemleri-BRILASE
Fiber Lazer Sistemleri-BRILASE

Fiber Lazer Sistemleri-BRILASE

Fiber lazer kesim makineleri, lazer kesim için kullanılan makinelerdir. Durmazlar, Türkiye’nin ilk yerli fiber lazer güç kaynağı sistemi BRILASE©’i tasarladı, geliştirdi, üretti ve dünya pazarına sundu. Üstün ışın kalitesi sayesinde; fiber lazerler, hassas kesme ve işaretleme uygulamaları için ilk tercihtir. BRILASE sistemi ile donatılmış Durmazlar makineleri, olağanüstü ışın kalitesi, hassasiyet, hız ve kullanım kolaylığı ile yüksek kaliteli üretim özelliği sunar. BRILSE sisteminde kesim için kullanılacak lazer ışını lazer güç kaynağı ünitesinde oluşur. Durma BRILASE ünitesinin modüllerinde oluşan ışınlar fiber kablo ile kesme kafasına kayıpsız olarak kolaylıkla taşınır.

BRILASE ile genişleyen ürün yelpazesiyle Durmazlar lazer tabanlı üretimde bir kez daha endüstri standartlarını belirledi.

Fiber Lazer Sistemi BRILASE’in Avantajları Nelerdir?

 1. Kullanıcı Dostu
  Durma Fiber Lazer Sistemleri- BRILASE, kullanıcı dostudur. Otomatik çalışma süreci, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Bunun yanı sıra ergonomik tasarımı sayesinde kullanımı kolaydır. BRILASE, zorlu endüstriyel koşullar ve ağır iş yükleri altında bile kullanıcı üretim taleplerini karşılamak için kesintisiz çalışmanın yanı sıra operatörler için kullanım kolaylığı sağlar.
 2. Enerji Tasarrufu
  Fiber lazer kesim makinesi sistemi BRILASE, enerji tasarrufu sağlar. Gelişmiş teknolojisi ve tasarımı, enerji tasarrufu için idealdir. Gelişmiş Durma teknolojisi, sisteminizin enerji açısından tasarruf yapmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Dahası, makineniz hem elektrik faturalarından hem de zamandan ve insan gücünden tasarruf etmenizi sağlar.
 3. Güvenilir
  Son teknolojiye sahip Durma teknolojisi ürünleri, kesin sonuçlar sağlamak için üretilir. Durma BRILASE dayanıklı, güvenilir ve uzun ömürlü bir sistemdir. Ayrıca, bu kusursuz sistem, her seferinde güvenilir sonuçlar sağlar.
 4. Ayrıcalıklı
  Endüstriyel lazer işleme pazarındaki ürünlerin çoğu, maksimum güç çıkışının %10’undan daha azını dahi sağlayamaz. BRILASE, 60W’a kadar çıkış verir ve oldukça iyi bir lazer işaretleme sağlar.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar