TP Hidrolik Panç Pres
TP Hidrolik Panç Pres

TP Hidrolik Panç Pres

Bir panç pres, levha metale basınç uygulamak için kullanılan bir makinedir. Delme, çentik açma, kesme, kanal açma ve delik açma işlemleri için kullanılabilir. Panç presler, çeşitli metal parçaların seri üretimi ve hammaddeden şekiller oluşturmak için kullanılır.

Durma TP Hidrolik Panç Presler, şekillendirmede son teknoloji ve kusursuzluk sağlar. Durma TP Hidrolik Panç Pres, kusursuz ve hızlı tareti, geliştirilmiş Hidrolikği ve otomatik indeks istasyonları gibi özellikleri ile mükemmel sonuçlar sunar. Durma TP Hidrolik Panç Pres hareketli tablası, parça boşaltma haznesi, otomatik kıskaçları, Cad/Cam yazılımı ve hassas kontrol sistemi ile işletmenize kolaylık sağlar. TP Hidrolik Panç Presler etkinliğinizi ve iş güvenliğinizi artırır. Bunun yanı sıra kullanıcı güvenliği sağlar ve otomasyon sistemleri imalatta zaman kaybını en aza indirerek etkinliği artırır.

TP Hidrolik Panç Pres’in Avantajları Nelerdir?

Durma TP Hidrolik Panç Pres küçük, orta ve geniş formattaki levha işleme işlemi için etkilidir. Delme, biçimlendirme, kılavuz çekme ve tekerlek teknolojisi özellikleri ile geliştirilmiştir. Gerilimi giderilmiş bir O çerçevesine sahiptir. Esnek taret konfigürasyonları, takım kurulumlarını ortadan kaldırır. Piyasanın sunduğu en iyi kontrolörlerden birine sahiptir. Kullanıcı dostu CAD-CAM Yazılımı ile kapsamlı kontrol sunar. Ayrıca hareketli parçaların otomatik yağlanması sayesinde zamandan ve insan gücünden tasarruf etmenize olanak tanır.

Programlanabilir levha sıkıştırma sistemi, kurulum sürelerini ve hurda oranını azaltır. Otomasyon, etkili ve yağsız operasyonlar için kolayca entegre edilebilirken, operatör güvenliğini artırmanın yanı sıra operatör yoğunluğunu da azaltır.

Delme sırasında dakikada 1200 vuruş ve işaretleme sırasında dakikada 3200 vuruş kafası vuruş hızı sağlar. Ayrıca, delme hızı şekillendirilebilir. Makine kontrolü, strok hareket hızını ve konumunu ayarlar.

Dinamik tasarımı ile aynı anda X ekseninde 116 m/dk ve Y ekseninde 80 m/dk olmak üzere yanal olarak 140 m/dk hız elde etmek mümkündür. Ayrıca, tüm çalışma aralığında herhangi bir kısıtlama olmaksızın yüksek hızlanma (1,5g) mümkündür.

Durma TP Hidrolik Panç Pres Teknolojisi

Durma TP Hidrolik Panç Pres teknolojisi, kusursuz ve kaliteli delim işlemlerine imkân verecek şekilde tasarlanmıştır. Dünya standartlarında yüksek teknolojik ürünler ile geliştirilmiş TP Panç Presler size kesin çözümler sunar.

TP Hidrolik Panç Presler, kusursuz bir işleme için etkin bir tasarıma ve güçlü bir gövdeye sahiptir. Bu presler, ekonomik ve kusursuz işlem performansının birleşimini temsil eder.

TP Panç Presler, standart ve opsiyonel donanım seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak işletmenize değer katar. Yüksek teknoloji özellikleri, yüksek etki, yüksek hassasiyet, yüksek performans kriterleri ile Hidrolik Panç Pres kullanıcı dostudur.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar