SBT Devirmeli Giyotin Makas
SBT Devirmeli Giyotin Makas

SBT Devirmeli Giyotin Makas

Giyotin makas, çeşitli metalleri koparmak veya kesmek için kullanılır. Giyotin makaslar çok farklı özelliklere ve farklı kesme kapasitelerine sahip olabilir. Bu makaslar ile farklı kalınlıktaki levhalar kesilebilir. İhtiyaçlarınıza uygun bir giyotin makas bulmak oldukça önemlidir.

Son teknoloji ile donatılmış Durma SBT Serisi Giyotin Makaslar her türlü imalatta mükemmel sonuçlar verir. Kullanıcı dostu SBT Devirmeli Giyotin Makas, ara yüzü ile tüm kesim bilgilerinizi girebilir ve kusursuz kesimler elde edebilirsiniz. Çeşitli ihtiyaçlara uygun, ayarlanabilir açılı köşe kesimi, parmak koruma, bilyeli levha kaydırma plakaları, makaralar, bıçak boşluk ayarı, sac metal levha destek sistemi ve konveyör sistemi gibi özellikler bulunur.  Opsiyonel parmak koruma sistemi ve motorlu bıçak boşluk ayarı gibi çeşitli seçenekleri de makinelerinize ekleyebilirsiniz. Durmazlar olarak ihtiyaçlarınızın farklı olduğunu biliyor ve her türlü isteğinizi yerine getiriyoruz.

SBT Devirmeli Giyotin Makas’ın Avantajları Nelerdir?

Durma SBT Serisi Giyotin Makaslar hassas ve kaliteli kesimler için tasarlandı. Eşsiz tasarımı ve sağlam gövdesi, SBT serisinin mükemmel kesim kalitesi sunmasını sağlar. Mükemmel kesim sağlayan güçlü gövde yapısına sahiptir.  En yüksek teknoloji standartlarına uygun olarak üretilen tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü ile SBT Devirmeli Giyotin Makaslar kusursuzluk sağlar. Kullanıcı dostu ve güvenli olacak şekilde tasarlanmıştır. Becerilerinizi güçlendiren ve şirketinize değer katan çözümler sunar.

Durma SBT Serisi Giyotin Makaslar yüksek performans etkisine sahiptir. Kesme ihtiyaçlarınız için ekonomik bir çözümdür. Ayrıca güçlü bir arka dayama sistemi ile geliştirilmiştir. Hızlı ve son derece hassastır. Ayrıca SBT Devirmeli Giyotin Makaslar çarpmalara karşı dayanıklıdır ve bakım gerektirmez.

SBT Devirmeli Giyotin Makas Teknolojisi

SBT Serisi Giyotin Makasların özellikleri aşağıdaki gibidir:

 1. Mükemmel kesim için sağlam tasarım ve güçlü gövde,
 2. Uzun ömürlü olması için sertleştirilmiş ve taşlanmış bıçaklar,
 3. Hareketli üst tabla ile güçlü tasarım,
 4. En iyi kesim açısı ile minimum deformasyon ve optimum kesim kalitesi,
 5. CE standartları güvenliği,
 6. Ekonomik ve mükemmel kesim performansının birleşimi,
 7. CNC kontrollü boşluk ayarı ve kesim açısı,
 8. Kullanıcı dostu CNC dokunmatik ekranlı kontrol ünitesi,
 9. Dar veya geniş, ince veya kalın metal sac levha kesimlerinde esnek kullanım,
 10. Daha rahat kullanım için otomatik yukarı açılan arka dayama,
 11. Sac metal levha destek kolları.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar