PL-C Plazma Kesim Makinesi
PL-C Plazma Kesim Makinesi

PL-C Plazma Kesim Makinesi

Durma PL-C (Kompakt) Plazma Kesim Makinesi modüler bir yapıya sahiptir. Modüler yapıdaki kesim tablası kaynaklanır ve kalite ve doğruluğu sağlamak için kaynaktan sonra gerilim giderme işlemi yapılır. Yüksek hassasiyet sunan çift taraflı senkronize boşluksuz planet redüktörler ile yüksek kaliteli ve hassas plazma kesimi mümkündür. Ayrıca yüksek konumlandırma hızı, hızlanma ve otomatik torç yükseklik kontrolü, üretim ihtiyaçlarınız için en iyi kesim kalitesini sunar. Kesim işlemleri sırasında oluşabilecek dumanın tahliyesi için kesim tablaları parçalı ve bölünmüştür. Manuel ve otomatik açılı kesim, matkaplı delme istasyonu ve oksijen kesme kafaları mevcut isteğe bağlı özelliklerden bazılarıdır. Durmazlar olarak farklı ihtiyaçlarınız olduğunu biliyor, yenilikçi ve özverili ekibimizle imalat sorunlarınıza kesin çözümler sunuyoruz.

PL-C Plazma Kesim Makinesi’nin Avantajları Nelerdir?

Durmazlar, plazma kesim teknolojisini PL-C serisi ile yeniden tanımladı. PL-C Serisi, plazma kesim için gerçek bir kusursuz takım olarak üretilmiştir. Yüksek performanslı plazma makinelerimiz çeşitli yumuşak çelik, paslanmaz çelik ve alüminyumu kesmek için tasarlanmıştır. PL-C Plazma Kesim Makinesinin sunduğu avantajlar aşağıdaki gibidir:

  1. Hassas Kesim
  2. Yüksek Dayanıklılık
  3. Enerji Tasarrufu
  4. Düşük Enerji Tüketimi

Durma PL-C; daha iyi, daha hızlı ve daha kusursuz kesimler sunar. Güçlü ve rijit bir gövde yapısına sahiptir. PL-C Plazma Kesim makinesi dayanıklı bir makine olup, uzun ve üretken yıllar boyunca yanınızda olacaktır. Güvenebileceğiniz bir plazma türüdür. Durmazlar PL-C Plazma Kesim Makinesini öne çıkaran “Güvenilirlik ve dayanıklılık” özellikleridir.

PL-C Plazma Kesme Makineleri, daha yüksek malzeme kalınlığı seviyesinin arttığı durumlarda da güvenilir plazma kesim kaynaklarıdır. Plazma kesme kafası ve AURORA plazma yazılımı, hassas ve kaliteli kesimler sağlar. AURORA yazılımı, kullanıcıların plazmayı kapsamlı özellikler ve yeteneklerle geliştirmelerini sağlar. Malzeme, kalınlık, kesim kalitesi ve kesme hızına bağlı olarak işiniz için uygun çözümler sunabilir.

Bu kesme makineleri; hassas, kusursuz plazma kesme kafasına sahiptir. Ayrıca kontrol ünitesinde Durma tarafından tasarlanmış ve telif hakkı alınmış AURORA yazılımına sahiptir. Farklı sac kalınlıkları ve kesim kaliteleri için özel plazma güç kaynağı seçenekleri bulunur. Bunun yanı sıra daha güvenli bir çalışma ortamı yaratan Elektrik Panosu ve Durma filtresi mevcuttur. Yüksek malzeme kalınlıklarında hassas çözümler sunar. PL-C çevre dostudur ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.

PL-C Plazma Kesim Makinesi Teknolojisi

PL-C Serisi Plazma Kesim Makinesi Standart Ekipman aşağıdakilerle birlikte satılır:

Çelik Konstrüksiyon: Güçlendirilmiş çelik gövde yapısı, Durma plazmanın dayanıklılığını ve performansını artırır.

Plazma Kesme Kafası: Yüksek verimlilik ve düşük işletme maliyetleri için yüksek kesme hızları, uzun ömür ve üstün kesim kalitesi için tasarlanmıştır. İnceden kalına kadar çok çeşitli uygulama ihtiyaçlarında üstün performanslı kesim işlemi sağlar.

Durma Kontrol Ünitesi: PL-C serisi, standart olarak kullanıcı deneyimi sağlayan Durma kontrol ünitesi ile gelir. Kullanıcılar, kullanıcı dostu bir kontrol ünitesi ile plazma üzerindeki görevleri etkili bir şekilde yerine getirir.

Plazma Güç Kaynağı: Makinede kullanılan plazma güç kaynağı, üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için yüksek kesme hızını, hızlı işlem döngüsünü, hızlı değiştirmeleri ve yüksek güvenilirliği birleştirir. Başlıca avantajları, ince paslanmaz çelik teknolojisi, üstün kesim kalitesi ve tutarlılığı, maksimum düzeyde üretkenlik, minimum düzeyde işletme maliyeti ve benzersiz güvenilirliktir.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar