HD-FO Lazer Kesim Makinesi
HD-FO Lazer Kesim Makinesi

HD-FO Lazer Kesim Makinesi

Durma HD-FO Lazer Kesim Makinesi, üretimdeki verimliliklerinin yanı sıra yüksek kaliteli malzeme ve endüstriyel tasarımlarıyla da öne çıkar. Kesilmesi gereken malzemenin yüklenmesi ve boşaltılması, mekik tablasının gerekli olmadığı durumlarda daha az çaba gerektirir. HD-FO Lazer Kesim Makinesi’in kullanım kolaylığı, düşük işletme maliyetleri, hızlı açılan üst kapağı, kesim bölgesine kolay ulaşımı, kompakt köprü tasarımı ve taşınma kolaylığı ile her alanda iş veriminizi artırır.

HD-FO Lazer Kesim Makinesi’nin Avantajları Nelerdir?

 1. Kullanıcı Dostu
  HD-FO Lazer Kesim Makinesi, kullanıcı dostu bir makinedir. Otomatik çalışma süreci, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Durmazlar olarak verimli ve kullanımı kolay bir lazer kesim makinesine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Kullanımı kolay bir makine arıyorsanız, HD-FO sizin için doğru seçimdir.
 2. Düşük Maliyet
  Durma HD-FO Lazer Kesim Makinesi, enerji açısından verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş Durmazlar teknolojisi, makinenizin düşük çalışma maliyeti olmasını sağlamak için özel olarak geliştirildi. Dahası, makineniz hem enerji faturalarından hem de zamandan ve insan gücünden tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca bu makine, kaplama alanını en aza indirmek için özel bir tasarıma sahiptir. Bu, lazer kaynağı ve soğutucuyu makinenin içine dahil ederek yapılır.
 3. Hızlı Açılan Ön Kapı
  Durma HD-FO Lazer Kesim Makinesi, yerleşim sorunları olan müşteriler için özel olarak tasarlandı. Mekik tablasına ihtiyaç duyulmayan durumlarda levha yükleme ve boşaltma son derece kolaydır. Hızlı açılan ön kapı, zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Üretimde zamanın ne kadar önemli olduğunu ve zamandan tasarruf etmenin daha fazla verim anlamına geldiğini biliyoruz. Bunun yanı sıra bu makinede standart olarak manuel kesim masası bulunur. Ayrıca, opsiyonel olarak siparişlerinizde pnömatik mekik tabla seçeneğini kullanabilirsiniz.
 4. Kesim Alanına Kolay Erişim
  Makinenin kompakt yerleşimi sayesinde sac yükleme, kesme ve boşaltma işlemleri daha az yer ve daha az işlem kullanılarak gerçekleştirilir. Böylelikle kesim alanına kolay erişim sağlanır. Bunun nedeni, makinenin arkasında bulunan servis kapısıdır.
 5. Hızlı Paketleme ve Teslimat
  Durmazlar olarak, makinenizi kısa süre içerisinde teslim ediyoruz. Durma HD-FO Lazer Kesim Makinesi, hızlı paketleme için özel olarak tasarlanmıştır. Durmazlar olarak üretim yeteneklerinizin sürekliliğinin önemini biliyoruz. Bu nedenle her zaman yeni ürünler üretiyoruz. HD-FO Lazer Kesim Makinesi’nin hızlı bir şekilde paketlenmesi ve hızlı teslimi sağlanır.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar