D-Loader
D-Loader

D-Loader

Yükleme-boşaltma makineleri sacların taşınmasına ve yüklenmesine yardımcı olur. Sistemin temel görevi işlenmemiş sacların yerden alınarak mekik tabla üzerine yüklenmesidir. Durma D-Loader, sacları yerden alıp gerekli makine masalarına taşımak için özel olarak tasarlanmış bir sistemdir. D-Loader oldukça basit ve kolay kullanıma sahiptir. D-Loader, otomatik yükleme seçeneğinin yanında operatör kontrolünde manuel olarak kullanım seçeneği de mevcuttur. Bu makine, lazer kesim tezgahlarında sıklıkla kullanılır. Kaldırma sistemi vakumlu pedler yardımıyla plakayı yerden alır. Dönen kol plakayı masanın üzerine taşır. Bu taşıma sırasında plakanın yönü değişmez ve masaya paralel kalır. Durma D-Loader verimli ve dayanıklı bir makinedir. İşletmenizin güçlü ve güvenilir bir yükleme makinesine ihtiyacı varsa bu makine tam size göre!

D-Loader Yükleme-Boşaltma Makineleri’nin Avantajları Nelerdir?

D-Loader sistemlerinin ana işlevi, işlenmemiş sacların yerden alınarak lazer kesim makinelerinin mekik tablası üzerine yüklenmesidir. Bu makine, otomatik yükleme sistemlerinin en basitidir. Ayrıca D-Loader insan gücünden, enerjiden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. D-Loader sistemleri, temel görevlerin yerine getirilmesine yardımcı olur ve birçok farklı endüstride üretim hattının gerekli bir parçasıdır. Durma D-Loader, işletmenizin kendine olan güvenini artıracak. Üstelik dayanıklı bir makine olduğu için de uzun ömürlüdür.

D-Loader’ın avantajları aşağıdaki gibidir:

  • Sacların çizilmeden ve deforme olmadan tablaya yüklenmesini sağlar.
  • İş güvenliğini arttırır.
  • Sacın tablaya paralel bir şekilde sorunsuz yüklenmesini sağlar.
  • Sacların tablaya yüklenme süresini kısaltarak, imalat süresinin azaltılmasına katkı sağlar.
  • Makine ile haberleşerek, otomatik çevrim ile birlikte çalışılmasına olanak sağlar.
  • İnsan gücünden tasarruf edilmesini sağlar.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar