AD-SERVO Abkant Pres
AD-SERVO Abkant Pres

AD-SERVO Abkant Pres

Abkant presler metal sacları bükmek için kullanılır. AD-SERVO Serisi makinelerimiz, üretkenliğinizi artırmak ve hassas parça bükümlerinize katkı sağlar. AD-SERVO makinelerimizin gövdeleri hassas ve uzun süreli yüksek teknolojili stres giderme teknolojisi kullanılarak üretilir. Enerji tüketimi standart abkant pres makinelerinde üretim maliyetinin %30’unu oluştururken, AD-SERVO serisi abkant pres makinelerimizde daha düşük enerji tüketimi sağlar. Bu nedenle AD-SERVO Serisi makinelerimiz yüksek enerji tasarrufuna olanak sağlar.

AD-SERVO Abkant Pres’in Avantajları Nelerdir?

Artan enerji tüketimleri sonucu, uygun maliyetli hız kontrollü sürücülü AD-SERVO serisini geliştirdik. Makinemiz verimli ve sürdürülebilir üretiminizi sağlar. Dahası, makinemiz değişken hız çözümleri ile yüksek verimlilik sağlar. Ayrıca, Durma AD-SERVO Abkant Pres Makineleri yüksek hassasiyete sahiptir. %60 daha fazla üretim ve %72 daha az enerji tasarrufu sağlar. AD-SERVO makinelerimiz, hızlıdır ve tekrarlanabilir olması için üretilir.  Bunun yanı sıra, kompakt bir tasarıma sahiptir. Ek olarak, makinelerimiz hassas pozisyon kontrolü, basınç kontrolü yük basınç kontrolü sağlar. Daha az gürültü seviyesine sahiptir. Durma AD-SERVO Serisi Abkant Pres Makinelerimiz CE güvenlik standartlarına uygundur. Güvenli ve dayanıklı bir makinedir. AD-SERVO makinelerimiz hassas parça bükümlerinde verimliliği artıran yüksek teknolojiye sahiptir. Durma AD-SERVO üretkenliğinizi artırır.

AD-SERVO Abkant Pres Teknolojisi

Durma AD-SERVO aşağıdakilerle sahiptir:

 • Servomotor,
 • Hidromotor-pompa (4-dörtlü çalışma),
 • Servo kontrolör Indra-Drive C Yazılımı,
 • Zil yuvası ve kaplin,
 • Güç ünitesi (Yağ deposu, aksesuarlar),
 • Vana bloğu,
 • Ön doldurma valfi,

AD-SERVO makinelerinin sağladığı özellikler aşağıdaki gibidir:

 • Yüksek hassasiyet,
 • Gerilimi giderilmiş çelik konstrüksiyon gövde,
 • Uzun Ömürlü Mono Blok Çerçeve,
 • Yüksek doğruluklu lineer ölçekler.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar