AD-ES Elektrikli Abkant Pres
AD-ES Elektrikli Abkant Pres

AD-ES Elektrikli Abkant Pres

Abkant pres makineleri, metal sac levhaları bükmek için kullanılır. Çevre dostu Durma AD-ES Elektrikli Abkant Pres serisi farklı ölçülerde üretilebilir. Genişlikleri 1250 mm’den 2500’ e kadar değişir. Durmazlar olarak AD-ES Elektrik Akbant Pres’i müşterilerimizin ölçü isteklerine göre özelleştirebiliriz. Ayrıca müşterilerimizin isteklerine göre farklı ebatlar da üretebiliyoruz. Kaynak ile yapılan gövde gerilim giderme ve işleme teknolojileri sayesinde tüm atıklıklar önlenmiş olur. Redüktör tahrik sistemi, hassas vidalı mil ve yüksek tork dayanımlı silindir yatağı, AD-ES Elektrikli Abkant Presin yüksek hassasiyetli büküm işlemini gerçekleştirir.

AD-ES Elektrikli Abkant Pres’in Avantajları Nelerdir?

Durma Abkant Presler, kolay kullanımlı kontrol ünitesi, stabil gövde yapısı, eşsiz tasarımı, düşük işletme maliyeti, farklı takım kullanım seçenekleri ve maksimum güvenlik standartları ile kendi segmentinde dünyanın en iyisidir. Makinelerimiz hızlı, etkili ve moderndir. Durma Abkant Presler, Alüminyum arka dayama sistemleri, ön sac destek sistemi levha destekleri, hassas hidrolik sistem, Durma lisanslı üst kaydırma sistemi, Euro tipi kalıplar, yüksek hız ve strok Y1-Y2 büküm ekseni ve CE seviyesinde güvenlik standartları ile donatılmıştır.

AD-ES Elektrikli Abkant Pres, etkili ve çevre dostu olarak tasarlanmıştır. Ayrıca bu pres, %40 daha az enerji tüketimi ve %17 daha fazla verimlilik sağlar. AD-ES Elektrikli Abkant Pres, mükemmel bir hassasiyete ve yüksek kapasiteli zarif bir tasarıma sahiptir. Düşük enerji tüketimi için özel olarak üretilmiştir. Son teknoloji ve donanımı ile daha basit bir tahrik grubuna sahiptir. Ayrıca, daha komponente sahip olması da kolay ve hızlı montaj sağlar. Tasarımının kullanımı ve bakımı kolaydır. Hidrolik yağsız tahrik sistemine sahiptir.

AD-ES Elektrikli Abkant Pres Teknolojisi

Durma AD-ES Elektrikli Abkant Presler aşağıdakilerle sahiptir:

  • Hassas kayış kasnak sistemi,
  • EURO / Wila tipi takım uygun üst tabla,
  • Uzun ömürlü ve yüksek performanslı sağlam gövde yapısı,
  • Elektrik Panoları daha güvenli bir çalışma ortamı yaratır,
  • Servo motorlar yüksek hız ve yüksek hassasiyet sağlar,
  • Mükemmel güç ve hareket iletimi sağlayan vidalı mil ve somun bağlantısı,
  • Arka dayama sistemi ve rijit alüminyum gövdeli AP1-AP2 yüksek hareket kabiliyetine ve alüminyum gönyeye sahip bir sistem,
  • CE Normu Güvenlik Standartları.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar