AD-EB Elektrikli Abkant Pres
AD-EB Elektrikli Abkant Pres

AD-EB Elektrikli Abkant Pres

Abkant Pres, metal sacları bükmek için kullanılır. Durma AD-EB Elektrikli Abkant Pres serisi 2550 mm tabla genişliğinden 3050 büküm genişliğine kadar üretim sağlar. Çevre dostudur. Maksimum 135 ton bükme kapasitesine sahiptir. Durmazlar üretim ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı boyutlarda AD-EB Elektrikli Abkant Pres sunar. Makine gövdesi kaynak işlemi yapılarak üretilir. Gerilim giderme ve işleme teknolojileri sayesinde tüm atıkların önüne geçer. Durma Elektrikli Abkant Pres; redüktör tahrik sistemi, hassas dişli mekanizması, kayış sistemi, yüksek tork/kuvvet dayanımlı rulmanlı makara sistemi ile mükemmel büküm sonuçları sunar. Bunun yanı sıra AD-EB Elektrikli Abkant Pres daha düşük enerji tüketimi ile çalıştığı ve  hidrolik yağ kullanılmadığı için, yağ değişimlerinden kaynaklanan atık malzeme oluşturmadığından çevreci özelliği ile göze çarpar. Dahası, kayışlı yapısı sayesinde harici bir bombeleme sistemine ihtiyaç duymadan dengeli kuvvet aktarımı ve enerji tasarrufu sağlar.

Durma AD-EB Elektrikli Abkant Pres, güçlü gövde yapısı, hassas ve tekrarlanabilirliği yüksek büküm sonuçları ile uzun seneler işletmenize değer katacaktır.

AD-EB Elektrikli Abkant Pres’in Avantajları Nelerdir?

  • Elektrikli servo sistemi ile akıllı enerji tüketimi sağlar.
  • Hassas kayış-kasnak sistemi mevcuttur.
  • Makinenın her noktasında istenen büküm sonucu elde edersiniz.
  • Yarıklı alt tabla sayesinde bombeleme sistemine gerek yoktur.
  • Düşük bakım maliyeti sunar.

AD-EB Elektrikli Abkant Pres Teknolojisi

Durma Abkant Pres Makineleri; yüksek kuvvet dayanımlı rulmanlı makara sistemi , hassas dişli mekanizması, redüktör tahrik sistemi, hidrolik yağ gerektirmeyen elektrikli servo motorları sayesinde müşteri parçalarında bombeleme gerektirmeden mükemmel sonuç sağlayıp firmanız için enerji tasarrufu sağlar.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar