PBM Profil Büküm Makinesi
PBM Profil Büküm Makinesi

PBM Profil Büküm Makinesi

Büküm makinesi, levha bükümü olarak da bilinen bükme işlemi, gerekli parça geometrisini elde etmek için levhanın büyük bir hassasiyetle bükülmesini sağlayan makinedir. Her türlü levhayı bükmek için bir büküm makinesi kullanılır. Levha bükücüler, hidrolik ve mekanik profil bükücüler ve boru bükücüler olarak çeşitli bükücüler bulunur. Bir profil büküm makinesi genellikle boru şeklindeki nesneleri bükmek için kullanılan bir boru bükücü olarak tanımlanır. Esas olarak boru bükmede kullanılır. Profil bükücüler, hassasiyetleri ve kullanışlılıkları nedeniyle tercih edilir.

Durma PBM sağlam çelik yapısı ve motor sistemi ile hızlı ve güvenilir işlem sunar. Bu makine güçlü silindirleri ile kullanıcı dostudur ve düşük enerji tüketecek şekilde tasarlanmıştır. Durma PBM Profil Büküm Makinesi ile kusursuz büküm sonuçları elde edersiniz.

PBM Profil Büküm Makinesi’nin Avantajları Nelerdir?

PBM serisi büyük mil çaplarına ve güçlü mil rulmana sahiptir. Böylece hata payını en aza indirir. Sertleştirilmiş ve özel çelikten yapılmış silindirleri sayesinde kusursuz ve doğru büküm elde edersiniz. Mekanik yan destekler uzun ömürlü kullanım sağlar. Bu makinenin hidrolik motor (ve şanzımanı silin) destekli silindirleri ve alt milleri vardır. Ayrıca döküm gövde ve kumanda panosuna sahiptir. Bir fren motoruyla geliştirilen PBM, güvenliği sağlayacaktır. Bunun yanı sıra PBM; metal çubuk büküm aparatı, dijital gösterge, özel silindir ve açı için /özel destek kolları üretiminizi kolaylaştıracak opsiyonel ekipmanlardır. Durma olarak farklı ihtiyaçlarınız olduğunu biliyor ve sizlere son teknoloji ürünler sunmak için yorulmadan çalışıyoruz.

Durma PBM Makinesi hızlıdır ve enerji tasarrufu özelliği ile geliştirilir. Boru bükücü maksimum esneklik ve büküm kapasitesi sağlar. Bu makine, yan silindirler arasındaki mesafenin değişken olarak ayarlanması için tasarlanır. Durmazlar teknolojisi, profil bükücünün optimum hizalanması için üretilir. En iyi bükülme kalitesi, minimum profil deformasyonu ile elde edilir. Durma PBM, enerji tasarruflu, kullanımı kolay ve güçlü bir bükücüdür.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar