P-NC Panç
P-NC Panç

P-NC Panç

Durmazlar P-NC Panç Serisi Kombine Makaslar, kullanıcılara çok amaçlı hızlı delme sistemi sunar. Geniş çalışma masası ile bu makine kullanıcı dostudur. Kolay sökülebilir zımba ve matris bağlantı sistemleri, hızlı ve kusursuz kesim sağlar. Kullanımı kolay zımbalama makinesi, doğru bir üretim süreci sağlar. Zımbalama malzemeleri için yatay ve dikey NC kontrollü mastarlara sahiptir. Kusursuz bir kesim yapabilmek için kesilecek malzeme sabitlenir ve stabil hale getirilir. Bunun yanı sıra kolayca ayarlanabilen tutucular, hassas bir üretim deneyimi sağlar.

P-NC Panç Serisi Kombine Makaslar’ın Avantajları Nelerdir?

Durmazlar P-NC Serisi Kombine Makaslar geniş bir çalışma masasına sahiptir. Bu nedenle operatörün kolayca çalışmasına yardımcı olur. Ayrıca, tasarımı çok amaçlı delmeye izin verir. Bunun yanı sıra kolay ayarlanabilen tutucular, yüksek hassasiyetli kesimler sağlar. Bu makine kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Hızlı ve hassas bir makineye ihtiyacınız varsa, bu kombine makas tam size göre!

Kolayca sökülebilir zımba ve matris bağlantı sistemi, dilediğiniz gibi çalışmanıza olanak sağlar. Bu durum, delme malzemelerine hem yatay hem de dikey olarak manevra yapmanıza olanak tanır. Ayrıca hızlı ve çok yönlü kullanım mümkündür ve operatörünüz bu makineyi kullanırken hiçbir sorun yaşamaz.

Durmazlar Teknolojisi ile P-NC Panç

Ironworkers serisindeki NC seçeneği ile P-NC Panç Serisi Kombine Makaslar uzun yıllar kullanabileceğiniz makinelerdir. Makine güçlü bir çelik gövdeye ve güçlü bıçaklara sahiptir. NC seçeneği hızlı döndürme, P-NC Panç serisini hızlı ve etkili bir makine haline getirir. Ayrıca, P-NC serisi Kombine Makaslar güvenilir ve sağlam makinelerdir.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar