IW Kombine Makas
IW Kombine Makas

IW Kombine Makas

IW Kombine Makas “Etkili, Güvenilir ve Hassas” olma özellikleri ile ön plana çıkar. Birden fazla işlevde kullanılmak için tasarlanan Durma Kombine Makaslar, güvenilirlik, üretkenlik ve doğruluk için endüstri standardını yeniden tanımlar. Çift Silindirli Kombine Makaslar 55,80,110,55/80, 80/150, 110/180 ve 165/300 tonluk modellerde mevcut olup delme, düz kesme, açılı kesme, metal çubuk kesme ve çentik açma işlemlerini gerçekleştirmenize olanak tanır  . Durma IW Kombine Makas, verimli bir üretim sürecine olanak sağlar. Bu makineler Durma IW Kombine Makas; kusursuz, doğru ve uzun ömürlü makinelerdir olup, dayanıklı, güçlü ve doğru, güvenilir bir kombine makasa ihtiyacınız varsa Durma IW Kombine Makas doğru seçimdir. Bu makine üretim süreciniz boyunca uzun seneler kullanabileceğiniz bir makinedir. Bunun yanı sıra IW Kombine Makaslar zamandan, enerjiden ve insan gücünden tasarruf etmenize yardımcı olur/olarak işletmenize hız ve değer katacaktır.

Durmazlar Kombine Makas Teknolojisi

Durma IW, yüksek hacimli işler için kullanılan bir makinedir. 5 istasyon ile, üretimi daha verimli hale getirmeye yardımcı olur. Ayrıca, tek ayak pedalı ile çalıştırılabilir. IW Kombine Makas; delme, düz kesme, açılı kesme, metal çubuk kesme ve çentik açma özelliklerine sahiptir. Bu özellikler, Durma IW’yi metal işleme ihtiyaçlarınızı karşılamak ve size hizmet etmek için mükemmel bir seçim yapar.

IW Kombine Makaslar işlevsellik göz önünde bulundurularak tasarlanır. Bu nedenle işgücünden, zamandan, enerjiden ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlar. Durma Ironworkers; güvenilirlik, üretkenlik ve doğruluk için endüstri standardını belirler. Ayrıca çift silindirli Iron Worker serisinin; IW45, IW55/110, IW 80/150 ve IW 110/180 tonluk modelleri de mevcuttur.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar