HRB-3 Silindir Büküm Makinesi
HRB-3 Silindir Büküm Makinesi

HRB-3 Silindir Büküm Makinesi

Durma HRB-3 bir hidrolik metal sac levha bükme makinesidir. Spesifik olarak açıklayacak olursak HRB-3 Üç Silindirli ,Silindir/Metal Sac Levha Büküm Makinesi olarak adlandırılır. Durma teknolojisi ile geliştirişmiş HRB-3, size en iyi büküm performansını sunarak bükme esnekliği sağlar. Ayrıca Durma HRB-3 Silindir Büküm Makinesi, çift taraflı ön büküm özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile bükme işleminde hassasiyet sağlar.

Durma HRB-3 Üç Silindirli Silindirler orta büyüklükteki büküm işleri için uygundur. Ayrıca hassasiyet ve enerji tasarrufu sağlar. Durma bükme makineleri dayanıklıdır ve yenilikçi Durma teknolojisi ile geliştirildi.

HRB-3 Silindir Büküm Makinesinin Avantajları Nelerdir?

Tamamı çelik kaynaklı olan yapılar HRB-3 ile bükülebilir. Bu makineler yeterli güç ve yapıya sahiptir. HRB-3, her türlü bükme işlemi için oldukça kullanışlıdır. Hidrolik büküm makinesinde hidrolik aktarım kullanılır. Dahası, HRB-3 çok hassas tolerans ile üretilir.

İkinci olarak HRB-3, büyük kaynaklı komponentlerle gerilimi azaltır. Gerilim noktalarının tamamı geniş radyüslerle tasarlanır. Böylece olası kaynak çatlamaları ortadan kaldırılır. Son teknoloji ürünler tasarlayan Durmazlar teknolojisi, dayanıklı ve etkili ürünler üretir.

HRB-3 Silindir Büküm Makinesi Teknolojisi

Çift taraflı ön büküm sunan HRB-3 makineleri, özellikle büyük haddeleme işlemleri ve büküm için oldukça etkilidir. HRB-3 makinelerindeki tüm silindirler, yüksek torklu regülatör tarafından tahrik edilir. Silindirler vasıtası ile bükme işlemini en doğru şekilde gerçekleştirebilir. Bu sonuç ise uzun süreli testler ve hesaplamalar sonucunda elde edilmiştir. Hareketli kollarına yerleştirilen yan silindirler, bağımsız yay şeklindeki yörüngelerde çalışır. Üst silindir çapının 1,2 katı çapında bükümler elde edilebilir. Yan silindir, üst silindire açıktan kapalıya doğru yuvarlanır. Bu nedenle, levhanın geri yaylanma durumu azalır ve kusursuz ön bükümler elde edilir. Ayrıca bu silindir büküm makinesi çok yönlü işlerde malzemeleri bükmek için etkilidir. Peki, HRB-3 Silindir Büküm Makinesi nasıl çalışır?

Özetleyecek olursak, levha yan silindir ile üst silindir arasında sıkıştırılır. Ön bükme, diğer yan silindirlerin en alt konuma yükseltilmesiyle yapılır. Silindirler ne kadar açılı olursa ne kadar daha açılı olduğunda, daha iyi büküm yapılır.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar