ES Hidrolik Giyotin Makas
ES Hidrolik Giyotin Makas

ES Hidrolik Giyotin Makas

Giyotin makas, çeşitli metal sacları kesmek için kullanılır. Giyotin makaslar çok farklı özelliklere sahip olabilir. Değişken kesme kapasitelerine sahiptir. Farklı kalınlıklarda metal sacları kesebilir. Bunun yanı sıra ihtiyaçlarınıza uygun bir giyotin makas bulmanız oldukça önemlidir.

Durma ES Serisi Hidrolik Giyotin Makaslar yüksek performans, ileri teknoloji ve ekonomik çözümler sunar. Bakım gerektirmeyen ve darbeye dayanıklı yapısı ile bıçak ayarlama özelliğini her noktada güvenle kullanabilirsiniz. ES Serisinin üretim sürecinde ürün performansından ve kalitesinden asla ödün verilmez. Durmazlar olarak ayarlanabilir, hassas ve güvenilir makineleri kullanmanız gerektiğini biliyoruz. ES Serisini size en iyi üretim deneyimini yaşatmak için yarattık.

ES Hidrolik Giyotin Makas’ın Avantajları Nelerdir?

Durma ES Hidrolik Giyotin Makaslar, modern teknolojiye göre çelik kaynak konstrüksiyon olarak üretilmişlerdir. Ana gövde ve üst kesici gövde, kesme kalitesini en üst düzeyde sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Sahip olduğu DT5 Kontrol Ünitesi’nin programlanabilen hafıza kapasitesi sayesinde, arka dayama mesafesi, sac kesim uzunluğu, kesim anında geri çekilme ve kesme adedi sayacı özelliklerini sağlar. Baskı silindirleri ile, kesilecek sacın kesme boyunca sabitlenmesi ve hareket etmemesi sağlanır. Kesme kalitesi, bu baskı silindirlerinin güce ve yapısı ile doğru orantılıdır. Üzerindeki hassas cetvel, kesilecek sac kalınlığına göre bıçak boşluk ayarı kullanıcı tarafından kolay bir şekilde yapılır.

Durma ES Hidrolik Giyotin Makas, ayrıca, 0-180 derece açılı sac kesim gönyesi, çok ince sacların sarkmasını önlemek ve bu gibi hassas durumlarda sacın kesilmesini sağlamak için pnömatik sac destekleme sistemi opsiyonlarına sahiptir. Durma ES Serisi Giyotin Makaslar yüksek performans etkisine sahiptir. Kesme ihtiyaçlarınız için ekonomik bir çözümdür. Ayrıca güçlü bir arka dayama sistemi ile geliştirilmiştir. Hızlı ve son derece hassastır. Ayrıca ES Hidrolik Giyotin Makaslar çarpmalara karşı dayanıklıdır ve bakım gerektirmez.

ES Hidrolik Giyotin Makas Teknolojisi

Durma ES Serisi Hidrolik Giyotin Makasların özellikleri aşağıdaki gibidir:

 1. 0,3mm – 6mm arası yüksek kaliteli kesim
 2. DT5 Kontrol Ünitesi
 3. Hızlı ve hassas bıçak boşluk ayarı
 4. Katlanabilir arka dayama sistemi
 5. Çalışma tablasının altına monte edilen gelişmiş ve dayanıklı hidrolik ünite
 6. Kesilen malzemede burulmayı önleyecek şekilde tasarlanan alt ve üst bağlantı sistemi
 7. Bilyalı mil sistemli arka dayama
 8. 750mm uzunluğunda ve otomatik katlanabilen arka dayama
 9. Hidrolik baskı silindirleri
 10. Taşınabilir ayak pedalı
 11. 1 adet T kanallı ve stoperli sac tutma gönyesi
 12. 2 adet sac tutma kolu
 13. Aydınlatma lambası
 14. Acil durdurma butonları

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşar ve tüm zorlukların üstesinden gelirsiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda oluruz. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun biliyoruz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verir.

Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support inline PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

İndirebileceğiniz Dosyalar