Lazer sistemleri, lazer kesim işlemlerinde kapasitenizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış sistemlerdir. Bu sistemler, lazer makinesinde kesilen malzemelerin ilk olarak abkant büküm alanına aktarılması işlemlerini içeren grup makine sistemidir. Bu işlem, programlanmış bir robot kol ünitesi ile yapılır ve büküm yapıldıktan sonra istif alanına bırakılır. Abkant Lazer Kesim Büküm Hattı üretim kapasitenizi artırmayı hedefleyen lazer ve abkant sistemidir.

Abkant Lazer Kesim Büküm Hattı sistemi insan gücünden tasarruf sağladığı gibi insan hatasından kaynaklanan sorunların da önüne geçer. Bu lazer sistemi makine sisteminin giriş ve çıkış sürelerinin izlenebilir olmasını ve süreç açısından zamanın en iyi şekilde kullanılmasını sağlar. Bunun yanı sıra Abkant Lazer Kesim Büküm Hattı zamandan, enerjiden ve insan gücünden tasarruf etmenizi sağlayacak bir lazer sistemidir.  

Abkant Lazer Sistemleri’nin Özellikleri Nelerdir?

Abkant Lazer Kesim Büküm Hattı’nın özellikleri aşağıdaki gibidir:

 1. Tam otomatik sistem
 2. Enerji tasarrufu
 3. Endüstri 4.0
 4. Durmazlar Bulut
 5. Fiber Lazer Teknolojisi
 6. Çevre Bilinci
 7. Minimum senkronize çalışma alanı
 8. Yüksek tekrarlanabilirlik
 9. Yüksek kararlılık oranı
 10. Kompakt yerleşim tasarımı
 11. Düşük gürültü kirliliği
 12. Kolay ve hızlı kurulum

Abkant Lazer Kesim Büküm Hattı Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Abkant Lazer Kesim Büküm Hattı, kapsamlı planlanmış bir üretim süreci ve daha iyi bir üretim alanı sağlar. Ayrıca tutarlı ürün kalitesi ve düşük ürün maliyeti sunar. Durmazlar ekibi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunmak için sürekli çalışır. Tecrübeli Abkant ve Lazer makine kadromuz ile müşterilerimize hızlı, güvenilir ve akıllı üretim çözümleri sunuyoruz. Aynı zamanda bu lazer sistemi müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanır.

Neden Durmazlar’ı Seçmelisiniz?

İş, hayat gibi bir yolculuktur. Durmazlar makineleri ile tüm engelleri aşacak ve işin sunduğu tüm zorlukların üstesinden geleceksiniz. İşiniz ile ilgili her adımda yanınızda olacağız. Sizin büyümenizin bizim büyümemiz, sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun bilincindeyiz. Durmazlar olarak dayanıklı, esnek ve yenilikçi makineler üretiyoruz. Tüm makinelerimizde mükemmelliği hedefliyor ve kusursuz makineler üretmek için müşterilerimizle iletişimimize önem veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz size hızlı ve mükemmel bir şekilde net sonuçlar verecektir. Durmazlar ile sürekli ilerleyecek, gelişecek ve üreteceksiniz.